Turnaj kadetek v Blansku

Věrka a Zuzka | 17.5.2017

kadetky v Blansku

Druhý květnový víkend hrály kadetky svůj 2. turnaj 2. ligy kadetek. Ve skupině jsme byli s reprezentací Slovenska U 16 a Kunovicemi. První vstup do zápasu se nám vydařil a protože soupeřky ze Slovenska prohrávaly, nasadily proti nám velmi rychlou nadhazovačku, která v naší soutěži vynikala rychlostí. Zápas, i přesto, že jsme prohrály, odehrály velmi slušně, prakticky nejlépe oproti ostatním soupeřkám.

Na druhý zápas jsme oproti plánům hrály s hodinovým zpožděním. Koncentrace  a úspěšnost začínajících nadhazovaček, ale i těch zkušenějších klesala k bodu 0. Na pálce se moc nedařilo a když už se něco povedlo, tak se neposlouchaly signály… Kunovice jsme měly porazit, děvčata.:(.

Třetí zápas se hrál ještě v sobotu (skončil ve 20:30). Únava byla znát, počasí si s námi zahrávalo ( vedro, déšť, bouřka), čekala nás bohužel další prohra a to s domácím Blanskem.

V neděli nás čekal poslední zápas o 6. místo, potkaly jsme se opět s Kunovicemi. Zápas byl mnohem lepší než sobotní. Pole hrálo prakticky bez chybičky, nadhoz se zlepšil, ale nedostaly jsme se z pálicí agónie. Strašil nás trošku rychlejší nadhoz na který si děvčata nevěřila.

Suma sumárum, blízko Macochy jsme se dostaly na dno a můžeme zase jen stoupat vzhůru.

Nejbližší Utkání

Kadeti ....... 13-15 let
turnaj kadeti A - Havlíčkův Brod 21-23.9.
21.09.2018

Výsledky

Žáci ........... 11-12 let
turnaj Sezimovo Ústí 15.-16.9.
Coachball ... 9-10 let
Mezidivizní turnaj Chomutov
Kadeti ....... 13-15 let
turnaj kadeti A - Havlíčkův Brod 8.-9.9.
Kadeti ....... 13-15 let
turnaj kadeti B - Spectrum Praha 8.-9.9.
Coachball ... 9-10 let
turnaj Tempo