Vítezství kadetek v Kunovicích

Věrka | 16.5.2018

O víkendu 12. 5 . – 13. 5. se hrál první turnaj divize Východ 2. ligy kadetek. V této divizi máme po dohodě umístěny oba naše týmy, abychom je zvládly se Zuzkou odkoučovat. Soupeřkami jsou nám týmy z Kunovic, Blanska, Brna Sever, Joudrs, Sabatu a Kotlářky. Žlutý, zkušenější tým se v sobotní  základní části potkal postupně s omlazeným týmem Kotlářky, kterou porazil 16:2, dále se zkušenějším týmem Joudrs B, který porazil 13:1, a v závěru dne se popral s týmem z Brna a vyhrál 8:7. Modrý, začínající tým ( i se začínajícími nadhazovačkami), prohrál  s Blanskem 4:14, se Sabatem 2:10 a se Snails 12:0.

V neděli modrý tým hrál krásný zápas s Kotlářkou, který skončil 12:5 a v boji o 7.místo byl poražen týmem Brna 15:1. Zkušená žlutá děvčata převálcovala tým Sabatu 8.0 a ve finále se opět potkaly s pražským týmem Joudrs. Opět vyhrály 9:2 a zaslouženě si odvezly své první životní turnajové vítězství.

Celý víkend byl velmi náročný, prakticky Spectrum hrálo ve všech hracích časech. Výhodou byla vzájemná podpora týmů, ukázněnost a organizovanost našich šikovných kadetek a v neposlední řadě velká pomoc rodičů (přepis sestav, hlídání času, pomoc při rozcvičení, zásobování – potraviny a voda, fandění a koučování). Modrý tým předčil očekávání, děvčata se nebály pálit, dělaly auty a byly trpělivé! Progres bude znát a s každým odehraným zápasem a turnajem děvčata výkonnostně porostou. Tým žlutých v této sestavě pravděpodobně nebude mít v naší divizi konkurenci. Poučíme se z drobných chybek a budeme pilovat „krásno“. Doufejme, že se nikdo nezraní a na vítězné vlně se povezeme až do finálového turnaje!

Nejbližší Utkání

Výsledky

Junioři ...... 15-18 let
Extraliga
2.místo
Kadeti ....... 13-14 let
turnaj kadeti A - Havlíčkův Brod 21-23.9.
4. místo
Žáci ........... 11-12 let
turnaj Sezimovo Ústí 15.-16.9.
4.místo
Coachball ... 9-10 let
Mezidivizní turnaj Chomutov
1. místo
Kadeti ....... 13-14 let
turnaj kadeti A - Havlíčkův Brod 8.-9.9.