Práce na hřišti jsou v plném proudu …

Velké poděkování patří všem našim hráčům a rodičům, kteří si našli alespoň malou chvilku a přiložili ruku k dílu.

Děje se toho opravdu hodně a naše ruce skutečně nestačí, vždyť máme také jenom dvě.

Od likvidace starých šaten, přesunu kanceláře a skladu, výkopy pro vodu a novou přípojku el. energie, vykopání a zabetonování patek pro nové šatny, a ještě mnoho dalších dílčích činností se pomalu dostáváme k další metě v našem areálu. O tom, jak to vypadalo a nyní ještě na hřišti vypadá se můžete přesvědčit v přiložen, ých obrázcích.

Co nás čeká dále? Nevěřte, že ti co zatím nedorazili již nebudou mít do čeho kopnout či hrábnout. Práce je a bude ještě mnoho a tak neváhejte kontaktovat Veroniku či Edu, kteří jistě poradí, do čeho se pustit.

Takže ještě jednou poděkování těm, kteří prozatím přiložili ruku k dílu. Je to radostný pohled, když vidím že naše hřiště není všem lhostejné.

Smutný pak je pohled na naše hráče, kteří jdou okolo, zajdou se podívat co že se vlastně děje a během chvilky se vypaří jak pára nad hrncem. Někteří raději ani nedorazí, vždyť by třeba museli něco dělat …..

Pozn.: Musel jsem si také postěžovat. Jak je to jenom možné, že je to tolika významným členům naprosto lhostejné ? A to dokonce i těm, kteří ….. a raději končím.