Zimní turnaj kadetů

Tento víkend Spectrum kadeti starší a kadeti mladší, doplněny žáky, odehráli zimní turnaj na Joudrs.  Cílem bylo  zdokonalování dovedností v zápase, zkoušení nových postů a uvedení nováčků do hry. Vedlo se jim velmi dobře. Měli skvělé odpaly v útoku a perfektní zákroky v obraně. Kadeti mladší složeni z méně zkušených hráčů, nováčků a žáků se nezalekli a odehráli krásné zápasy. Rozhodně nebyli pro nikoho lehkým soupeřem. A hodně situací bylo obdivuhodných. Nakonec si odvezli hezké osmé místo. ( z deseti ).
Kadeti starší, až na první sobotní zápas, kdy evidentně ještě spinkali, hráli velmi kvalitní zápasy. Byla vidět zkušenost i dobrá zimní příprava. A celkově to bylo divácky super pokoukání . Starší si tedy odvezli krásné třetí místo. Příště se prý zkusí probudit už po cestě na turnaj a budou bojovat o zlato .

Děkujeme tedy všem hráčům za krásnou hru a také za hezkou spolupráci s trenéry. Někteří z nás měli u kadetů premiéru a jsme rádi, že jsme to společně zvládli. Díky také patří fanouškům .