Juniorky na domácí půdě ovládly svou divizi

O pochmurném víkendu 4. – 5 . května se hrály svůj turnaj i naše juniorky. Příjemné bylo, že jsme hrály na domácím hřišti. V sobotu jsme sehrály 3 zápasy, ve kterých jsme postupně porazily tým Kotlářky 9.1, Hrošice z Havlíčkova brodu 18:3 a hráčky SK Sever Brno 9:4. Dařilo se nadhazovačkám, na pálce i ve hře v poli.  Zbylé týmy urvaly po 1 výhře, zvlášť překvapivé bylo vítězství Hrošic nad Kotlářkou!

V neděli ráno jsme se již za lepšího počasí o finálový zápas utkaly s hráčkami SK Sever Brno. Dařilo se nám vše, měly jsme několikrát štěstí, naopak soupeřovy hráčky, ač spokojeně vyspalé, namotivované, plné energie štěstí neměly. Zápas skončil po 3. směně rozdílem 19:1.

Finálový zápas s děvčaty z Kotlářky byl nejzajímavější. Byly vidět velmi krásné zákroky – chycené krádeže, 3 – 4 metové odpaly – dokonce by i padl Ádě regulérní homerun, ale také srážky hráček v poli (naštěstí soupeřovy a naštěstí bez zranění). Nutno podotknout, že naše hřiště nám přálo, štěstí bylo také na naší straně. I přesto výhra 10:6 byla zasloužená.

Parádní softbalový víkend nám počasí nezkazilo. Moc děkujeme Danovi za 100% obsluhu tabule, Tomovi za pomoc se hřištěm, rozhodčím, obsluze bufetu a rodičům co napekli, přišli fandit a podporují svá šikovná děvčata.

Věrka a Pepé