Roockieball na Kotlářce – jak se učí naši nejmladší

V sobotu 4.5.  hrály naši nejmenší turnaj v Rookieballu na Kotlářce. Čekaly nás 4 zápasy  a počasí nám opět moc nepřálo. Byla zima a kolem jedné hodiny, nám začalo pěkně pršet. Vzhledem k tomu, že nehrajeme na umístění a na výsledky, tak zápasy probíhají ve velmi přátelské atmosféře.

Prvním soupeřem pro nás byli Žraloci Ledenice. V zápase jsme měli zdárně navrch pálkařskými výkony našich dětí. Musím pochválit i zákroky v obraně. Zápas byl velmi povedený a vypadal i jako softball.

Dalším naším soupeřem bylo Eagles White. Opět jsme se namlsali na pálce, která dětem šla moc krásně. A obrana, také nebyla špatná, i když sem tam nějaká ta chybička se vloudí. Počasí zatím bez deště.

Předposledním soupeřem pro nás byla místní Kotlářka. Tam jsme trochu usnuli na vavřínech. Soupeřova pálka byla velice úspěšná a nám se moc nedařilo v obraně. Naše pálka byla o něco slabší než v předešlých zápasech, ale snaha byla veliká a krásně odpaly šly bohužel přímo do rukavic protihráčů. Navíc začalo pršet.

V posledním zápase pršelo už velmi vydatně, ale naše statečné děti a hlavně trenéři svůj boj nevzdali a dotáhli to všichni do zdárného konce. Řekla bych, že poslední zápas byl vyrovnaný, pálka šla všem, ale obrana již byla zhoršená, vhledem k vodě, díky které se stal balonek velmi kluzký.

Na konečném vyhlášení se do Allstar týmu dostali Eliška Černá a Jarda Žák. A za Spectrum byl nejlepším hráčem vyhlášen Alfred Steiner.

Na závěr velké poděkování vše trenérům, rodičům a hlavně dětem.

 

Kristýna, Peťule, Dan, Michal, Robert