Junioři po základní části čtvrtí

Včerejším doublem s týmem Žraloků Ledenice  ukončili naši junioři základní část letošního ročníku extraligy juniorů.

V polovině prázdnin jsme vyrazili do Mostu, ale dobře rozehrané zápasy se Severočechy nám bohužel unikly vždy v závěru zápasu – nevydržela koncentrace a disciplína.

Do prvního včerejšího zápasu se Žraloky zasáhli hlavně junioři, kteří v předchozím týdnu absolvovali v Itálii náročný, ale pro nás povedený SuperCup. Na zápas přijeli přímo z Itálie, kdy kromě náročné cesty měli „v nohách“ i hektickou sobotu, během níž sehráli tři zápasy za sebou. Byla tedy otázka, jak se u nich projeví únava a zda se jim podaří se hecnout a odehrát kvalitní zápas. Toto se povedlo, ač únava byla znát. Byl to zajímavý zápas, kdy se vedení přeléváno hned na jednu, hned na druhou stranu a o vítězi rozhodla až dohrávka zápasu – v té jsme byli těmi šťastnějšími my – výhra 9 : 8.

Druhý zápas byl o poznání jednoznačnější – „italským“ juniorům jsme dali volno a povolali kadety, kteří měli tento zápas jako přípravu na následující víkend, kdy sehrají svůj turnaj (4. a 5. kolo ligy kadetů – nadstavba). Zápas tak i přes nelichotivě vypadající výsledek (1 : 18) splnil svůj účel.

Po základní části jsme tedy obsadili 4. místo (tabulka zde) a play-off rozehrajeme o víkendu 14. a 15. 9. s týmem Painbusters Most.

Držíme palce v nadstavbové části.