Junioři si zahrají o bronz

V semifinále se naši junioři utkali s týmem z Mostu. Painbusters Most prošel základní částí bez ztráty květinky a tak patřil v této sérii k papírovým favoritům. Na základě dohody se soupeřem se první zápasy semifinále měly odehrát v sobotu 14. 9. v Mostě, případný třetí zápas v neděli 15. 9. u nás.

Mostečtí junioři jako „rozcvičku“ na zápasy s námi měli ještě zápas s naším áčkem, takže na nás už nastoupili rozjetí a plní euforie z postupu do semifinále. My jsme se rozhodli do zápasu dát to nejsilnější, co máme – a dlouho to byl vyrovnaný zápas, ve kterém se oba týmy prezentovaly velice dobrými nadhazovači a předvedly i kvalitní rozehry v obraně. Nakonec však zvítězila statistika a my jsme v prvním – ale velice pěkném – zápase podlehli 1 : 5. Druhý zápas byl stejně kvalitní, ale ani v něm jsme nestačili na kvalitní tým Severočechů.

Prohra v semifinálové sérií nám určila za soupeře o třetí místo Žraloky Ledenice. S nimi zkřížíme pálky příští víkend – série hraná na dva vítězné zápasy se rozehraje v sobotu 27. 9. u nás (čas ještě není určen). Pevně věříme, že naše juniory přijdete podpořit