Kadeti na Finalfour nedosáhli

Ve dvou víkendových termínech se konaly mezidivizní turnaje ligy kadetů roku 2019.

Naši hráči bojovali ve skupině jako lvi (někdy možná i jako jiná zvířátka), aby se probojovali do závěrečných bojů letošní ligy.

Celkem sedm zápasů ve skupině na hřištích Havlíčkův Brod, Kostelec nad Orlicí a Joudrs Praha sehráli naši hráči ve čtyřech hracích dnech. Osmý rozhodující nedělní zápas začal celkem slibně, když jsme se hned na začátku ujali vedení 1:0. Nadhazovačský souboj byl vyrovnaný, avšak pálkařské úspěchy slavil soupeř z Chomutova, když v jedné směně napálil našim celkem sedm bodů a to bylo rozhodující. Ač se nám občas podařilo kontrovat, odpaly mířily přímo do rukavic chomutovských borců.

Celkový stav 1 : 10 tak umožnil soupeři postup do Finalfour a na nás zbylo 5. místo.

Konečné pořadí

 1. Painbusters Most
  2. Hroši Havlíčkův Brod
  3. Žraloci Ledenice
  4. Sportclub 80 Chomutov
  5. Spectrum Praha
  6. SC Pigs Trhové Sviny
  7. SK Klackaři Kostelec nad Orlicí
  8. Locos Břeclav

 

Tak snad to bude v příštím roce lépe létat.