Muži A ladí formu před Extraligou

O víkendu se áčko zúčastnilo přípravného turnaje na Tempu. Po softballově nestandardní remíze s Mostem a výhrami nad Tempem A a Joudrs juniory obsadilo 1. místo ve skupině.

V semifinále se střetlo s nováčky Extraligy ze Sezimova Ústí kde dlouho prohrávalo 1:0. Poté však probudilo pálky a ustavičným tlakem dovedlo zápas k výhře 9:1. Ve finále mělo vyzvat rivala z Bohnic, Joudrs Praha. Těsně před zápasem ale přišla pětiminutová průtrž mračen, které zhatila všechny softbalové plány pro zbytek dne. Áčko tedy zakončilo celý turnaj na děleném 1.-2. místě.

Kapitán týmu Tomáš Klein komentoval turnaj těmito slovy: „Turnaj byl skvělá příprava do sezóny, ukázal nám pozitiva našeho týmu, Dominik házel velmi pěkně a například Vítek s Pavlem předvedli dobré odpaly. Ukázal nám ale i nedostatky jako třeba drobné chyby v obraně, které zkusíme vyladit do startu ligy. Celkově převládá spokojenost s odehraným víkendem .“

Další akcí prvního týmu je již start Extraligové soutěže za dva týdny. O víkendu 6.-7.6. vyzve v sobotu Chomutov na jejich půdě a v neděli se střetne na domácí půdě s Mostem.

Přijďte se podívat!