Dvě vítězství na zahájení, porážka na závěr

Turnaj v Havlíčkově Brodě měl v sobotu i přes poměrně strašidelnou předpověď počasí klidný průběh. První zápas, ve kterém jsme hráli s Břeclaví se nám vydařil jak na pálce, tak v poli a získáváme výhru 10:4.  Ve druhém zápase jsme měli značnou převahu. Hráči Joudrs B jsou mladší a tak se nelze příliš bíti v prsa z vítězství 8:0. V našem posledním sobotním zápase. který začínal s dvouhodinovým zpožděním měli naopak jasnou převahu hráči z Havlíčkova Brodu, z čehož byla jasná porážka 0:8 (mohlo to býti i horší, takže trochu spokojenost). Všichni borci si tak zahráli pod světly, což se jim možná líbil, jelikož to u nás doma nemáme. Možná někdy v budoucnu, až seženeme sedm a půl mega.

Zajímavé na sobotním dni byla skutečnost, že jsme odjížděli až v půl jedenácté a příjezd do Prahy byl po půlnoci. Zase to měli chlapci s odvozem až domů, snad si na to nezvyknou.

Neděle byl úplná tragédie. Ještě cestou jsme se dozvěděli, že se již hrát nebude a tak jsme se po skoro hodině jízdy (v Čáslavi) obrátili a zase frčeli domů. Celkově jsme tedy vybojovali docela pěkné 3 – 4 místo.