GAME WEEK(END) juniorek

Poslední hrací týden juniorské extraligy se skládal klasicky z víkendové části, ale tentokrát se připojily i zápasy ve všední den.  Již ve středu 9. 6. se ve večerních hodinách odehrál doublegame s domácími Joudrs Praha. Naopak o víkendu zaujaly místo domácích naše juniorky, v sobotu s Cats Brno a v neděli opět s Joudrs.

Středeční zápasy byly skutečným triumfem. Sestava korelovala s taktikou a utkání byla velmi přínosná pro celý extraligový tým. Prvního zápasu se účastnily mladší a méně zkušené hráčky, aby se seznámily s chodem extraligy a nabraly zkušenosti. Na druhý match byly povolány zkušenější holky z extraligového základu. Těm se podařilo po prvním prohraném zápase dostat domácí podtlak a porazily téměř neporazitelný tým Joudrs Praha 5:3. Juniorský tým tohoto klubu nebyl do této chvíle přibližně 1,5 roku poražen, a proto byla oslava této výhry nováčků extraligy veliká.

Víkend už se tolik nevydařil. Zápasy se musely odehrát v nepříznivých podmínkách počasí. Juniorkám ze Spectra se podařilo urvat jeden zápas ze čtyř, a to s Cats Brno.

I přesto se ale nevzdáváme a bojovat o přední příčky tabulky budeme dál.

Za celý tým

Anet Hanzalová