2. kolo 2. ligy juniorů

Junioři pražského Spectra mají za sebou 2. kolo 2. ligy juniorů. Plní očekávání po předchozím solidním výsledku jsme vyrazili na Tempo.

První sobotní zápas nám moc nevyšel. Pozdě jsme se rozkoukali a soupeři Trhové Sviny zvítězili těsně o jeden bod 3:2. Druhý zápas proti týmu Joudrs Praha “C” byl o poznání lepší. Od začátku se nám povedlo prosazovat na pálce a pevná obrana povolila týmu z pražských Bohnic pouze 1 bod. Zápas skončil rozdílem 15:1. V trendu dobrých odpalů a kvalitní obranné hry jsme pokračovali i 3. sobotní zápas proti domácímu Tempu. V poli jsme zvládli zahrát jednoduché outy a na pálce jsme se prosadili. Udrželi jsme nervy na uzdě a agresivním pohybem na metách a kvalitním nadhozem, který nás držel cely víkend jsme vyhráli opět rozdílem, a to 12:2.

Nedělní ranní zápas o postup do finále jsme rozehráli s týmem Locos Břeclav. Poučeni z finále minulého kola jsme s oslabeným týmem z jihu Moravy zvítězili 14:3. Ve finále jsme mohli opět poměřit síly s týmem Trhové Sviny, pro které to byl ale bohužel už 3. zápas bez pauzy. Naše jedno zápasová pauza se ukázala jako klíčová a tak jsme se značně unaveným týmem z jižních Čech vyhráli 7:1. S vědomím toho, že podmínky nebyly úplně férové, se těšíme na další turnaj, kde poměříme opět síly.

A možná opět ve finále.