2. kolo žákovské ligy – divize A

V sobotu 19.6. a neděli 20.6. jsme pořádali na hřišti v Satalicích druhé kolo žákovské ligy. Počasí bylo více než letní. Pořadatelsky jsme za pomoci rodičů hráčů zvládli turnaj ke spokojenosti všech zúčastněných. Zvláštní poděkování patří také všem rozhodčím, kteří rozhodovali utkání pod vedením Honzy Fuchse, který byl zároveň ředitelem celého turnaje.

Herní vystoupení našeho týmu bylo výsledkově shodné s prvním kolem. Třetí místo se zápasovou bilancí dvě výhry a tři porážky. Za zmínku stojí třetí sobotní zápas proti týmu Falcons, který jsme prohráli 4:3, ale předvedli jsme nejlepší herní výkon celého turnaje.

Bohužel se nám stalo to stejné, co nás postihlo v prvním turnaji. Nedokázali jsme zopakovat herní projev ze sobotních zápasů i v nedělních zápasech, kde jsme hráli výrazně hůř. Na tom spolu se zlepšováním individuálních dovedností budeme i nadále pracovat. První příležitostí bude letní soustředění, které proběhne v druhé polovině srpna.

Teď nám dovolte krátký souhrn Covidem zkrácené jarní části sezony. S pravidelným tréninkem jsme začali 15.4. Sehráli jsme 14 utkání (čtyři přípravné a deset soutěžních). Soutěžní utkání s bilancí pět výher a pět porážek. 21 tréninků na hřišti v Satalicích a Černém
Mostě.

Petr, Iva