Další kolo juniorské ligy

Junioři pražského Spectra mají za sebou poslední kolo 2. ligy Juniorů. Tentokrát na domácí půdě. Do turnaje vstoupili výhrou 15:5 nad pražským Tempem. Druhý zápas proti týmu Locos Břeclav se od začátku nevyvíjel podle našich představ. Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali pár bodů, na které jsme nedokázali odpovědět. Soupeř měl zápas pevně ve svých rukách a výsledek 12:1 hovoří za vše.

V neděli jsme sehráli zápas o finále s týmem Joudrs “C”. Aktivitou na pálce a agresivním pohybem po metách jsme tento zápas vyhráli rozdílem 20:0. Museli jsme ale udržet koncentraci, protože nás čekal finálový zápas opět proti Břeclavi. V něm jsme pevnou obranou a skvělým nadhozem drželi od začátku zápas vyrovnaný. Postupně soupeř dobrými hity přidával body, ale i my jsme aktivitou na pálce pořád drželi zápas otevřený. Nakonec rozhodl až samotný tie-break, po kterém se z vítězství radovala Břeclav.

Nicméně po týmovém vyhodnocení jsme se s Juniory shodli, že ačkoliv jsme prohráli, byl to náš nejlepší zápas sezóny. Neudělali jsme v obraně žádnou chybu a v útoku jsme se nezalekli kvalitního nadhozu a pálili jsme dobré hity. Hezké zakončení soutěže!